Home
22 января 2023 ( Просмотры 67 )
Реклама

Лікар Комаровський пояснив українцям що із собою робити якщо у Вас починається депресія через російське вторгнення

Багато українців втратили надію на майбутнє після російського вторгнення, не знаючи, що робити і як жити.

Доктор Євген Комаровський, чиє рідне місто Харків бомбардують майже щодня,  розповів, що потрібно зробити та як покращити свій психічний стан.

"Якщо у вас немає надії, це психологічна проблема. Спробуйте зайняти свої м'язи, рухові органи, робіть щось. Займайтеся фізичною роботою. Чим важча фізична робота, тим більше у вас надії. Це я Вам гарантую", пояснив лікар.

Комаровський наголосив, що людина буде сидіти і скиглити, дивитися на смартфон і читати новини, а їй з кожним днем ставатиме гірше.

«Якщо життя безглузде та безнадійне, моя головна порада –  зменшити будь яку кількість інформації та збільшити фізичну активність у кілька разів», – закликав лікар

Рекомендуем

Реклама

Вам также может понравиться

Сьогодні українці не впізнали "Леді Ю".. Новий сміливий образ та металеві накладки. Опубліковано фото Не стримуючи емоцій. Появилась різка реакція Кремля на ініціативу Данилова. Зробити негайно... Macшmaбнuй злoм pociйcьkux TB-kaнaлiв: y Kpuмy, Kpacнogapi mа Бiлropogi вucmynaє Зeлeнcьkuй – вigeо Українських водіїв попередили про небезпеку. Дороги україни засипало снігом