Home
19 мая 2022 ( Просмотры 38 )
Реклама

Лікар Комаровський пояснив українцям що із собою робити якщо у Вас починається депресія через російське вторгнення

Багато українців втратили надію на майбутнє після російського вторгнення, не знаючи, що робити і як жити.

Доктор Євген Комаровський, чиє рідне місто Харків бомбардують майже щодня,  розповів, що потрібно зробити та як покращити свій психічний стан.

"Якщо у вас немає надії, це психологічна проблема. Спробуйте зайняти свої м'язи, рухові органи, робіть щось. Займайтеся фізичною роботою. Чим важча фізична робота, тим більше у вас надії. Це я Вам гарантую", пояснив лікар.

Комаровський наголосив, що людина буде сидіти і скиглити, дивитися на смартфон і читати новини, а їй з кожним днем ставатиме гірше.

«Якщо життя безглузде та безнадійне, моя головна порада –  зменшити будь яку кількість інформації та збільшити фізичну активність у кілька разів», – закликав лікар

Рекомендуем

Реклама

Вам также может понравиться

"Можете забути!", - після останнього засідання РНБО Зеленський звернувся до українців з несподіваними словами Повені і спека були тільки початком: в середу на Україну суне нова нaпaсть: куди cтихiя вдаpить першою В Україні виявили небезпечний канцероген в олії. Названо марку Більше ганяти не будуть. На дорогах України має бути порядок. Монастирський повідомив водіїв про нововведення