Home
20 марта 2021 ( Просмотры 353 )
Реклама

Зеленському вже передали на затвердження. Українським водіям підготували нові "сюрпризи". Буде дорого

Головою ВР Дмитром Разумковим було підписано закон щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху. 

 Даний документ вже передано на підпис Главі Держави Володимиру Зеленському. 

Про це повідомляє пресслужба Апарату ВР.

"Закон передано на підпис Президенту України", сказано у повідомленні.

Мова йде про ухвалений ВР законопроект №2695 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху”.

Закон передбачає підвищення штрафів:

  за перевищення швидкості від 20 до 50 км/год 340 грн; за перевищення швидкості більш ніж на 50 км/год – 1,7 тис. грн;

  за керування авто напідпитку 17 тис. грн з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік, а за повторне протягом року 34 тис. грн з позбавленням водійських прав на 3 роки. За третій випадок протягом року 51 тис. грн з позбавленням водійських прав на 10 років з конфіскацією авто;

  за втечу з місця ДТП – з 255 до 3,4 тис. гривень.

Разом з тим, така законодавча ініціатива регулює також декілька інших моментів, що мають відношення до учасників дорожнього руху.

Зокрема підвищення штрафів і для пішоходів. За перехід у недозволеному місці штраф складе 255 грн (було 51 грн.).

Цей законопроект було ухвалено ВР 16 лютого. З документу повністю виключена норма про профілактичну зупинку автомобілів з метою пошуку водіївпорушників, зокрема, тих, які керують автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

За матеріалами

Рекомендуем

Реклама

Вам также может понравиться

В Україні оголошено штормове попередження. Названо регіони з І рівнем небезпеки Батько цієї дівчинки поскаржився на булінг у дитячому садку..Реакція президента не забарилась. Запам'ятають на довго Повені і спека були тільки початком: в середу на Україну суне нова нaпaсть: куди cтихiя вдаpить першою Тепер заплатимо по повній.. В уряді знайшли спосіб заставити українців платити податки