Home
11 марта 2021 ( Просмотры 306 )
Реклама

"Поступити так же як з Медведчуком".. В "Слузі Народу розповіли що хочуть зробити з Порошенком

 Джерело в партії "Слуга народу" повідомив якими методами хочуть надавити на Петра Порошенка і чому незабаром він може повторити долю лідера "ОПЗЖ" Віктора Медведчука.  

Зазначається, що з пятого президента України не хочуть робити мученика, а тому не будуть не намагатись натиснути на нього санкціями.  

Джерело уточнило, що відносно Порошенка, найімовірніше, заведуть кримінальну справу, яка матиме відношення до "труби Медведчука", і вони разом стануть відповідачами.  

Зазначається, що влада володіє певними матеріалами по цій справі і через деякий час вони будуть представлені.  

Разом з цим соратники пятого президента переконані, що такий поворот подій стане плюсом для їх команди, проте може відкинути Україну в часи Кучми і Януковича.

За матеріалами

Рекомендуем

Реклама

Вам также может понравиться

Macшmaбнuй злoм pociйcьkux TB-kaнaлiв: y Kpuмy, Kpacнogapi mа Бiлropogi вucmynaє Зeлeнcьkuй – вigeо Зеленський вперше відкрито розповів чому гроші з "ковідного фонду" було потрачено на дороги "Бої за Буковель". Під вечір ситуація загострилась. Поліція закриває курорт. Місцеві протестують. Людей не злічити (відео) Мінськ. Пасажир таксі помітив у салоні георгієвську стрічку і заставив водія її зняти