Home
05 марта 2021 ( Просмотры 246 )
Реклама

Сьогодні українці не впізнали "Леді Ю".. Новий сміливий образ та металеві накладки. Опубліковано фото

Журналісти "Апостроф" показали нові фото Юлії Тимошенко з оновленою зачіскою і в діловому платті.

Леді Ю появилась в порламенті в сучасному платті темного кольору.  Такий одяг підкреслює струнку фігуру депутатки, і виглядає дуже доречно, беручи до уваги статус Юлії Володимирівни. Українці помітили, що Тимошенко знову одягла стильні окуляри, к яких вона останнім часом з'являється на людях.

Також, увагу привертає і нова зачіска леді Ю: цього разу у неї пишна коса, яка асоціюється з образом Данеріс Таргаріен з серіалу "Гра престолів".  

Варто відмітити, що останнім часом Юлія Володимирівна вже не один раз різко змінювала свій образ.  На публіці вона з'являлася і з довгим хвостом, і з такими пишними косами.  Помітно, зо у депутатки також змінився макіяж.  Разом з тим українці почали підозрювати що Юлія Тимошенко зробила пластичну операцію.

Юлія Володимирівна вже встигла відреагувати на ці слухи.  Вона повідомила що пластичної операції не робила,, але деякі зміни у неї дійсно були під час свят.

Депутатка зізналась у тому, що встигла відпочити.  Напевне,тому вона і виглядає іншою в очах українців

Рекомендуем

Реклама

Вам также может понравиться

Банки блокують навіть дрібні перекази. Кого перевірятимуть за новими правилами НБУ "Бої за Буковель". Під вечір ситуація загострилась. Поліція закриває курорт. Місцеві протестують. Людей не злічити (відео) В Україні виявили небезпечний канцероген в олії. Названо марку "Можете забути!", - після останнього засідання РНБО Зеленський звернувся до українців з несподіваними словами