Home
12 марта 2021 ( Просмотры 502 )
Реклама

Будьте готові та уважні. В українців можуть забрати пенсії: названо перелік причин

Через перевірки в українців можуть забрати пенсії. На це є багато причин, таких як помилка у прізвищі, довгий період, коли пенсіонер не забирав пенсію.

Про це повідомляється в законі "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування". Призначену виплату, якщо її скасували помилково, можна повернути. Пенсію можуть скасувати з таких причин:

якщо є помилка у прізвищі;

якщо виплати отримали з фальшивими документами;

якщо певний час жили за кордоном;

якщо не отримували виплату 6 місяців;

якщо ви переселенець і змінили місце проживання.

"Пенсія припиняється на весь час проживання пенсіонера за кордоном, якщо інше не передбачено міжнародним договором України, згоду на обов'язковість якого надано Верховною Радою України", – йдеться в законі.

Пресслужба Міністерства соц. політики інформує: перевірку проводить не їхнє відомство, а потім Міністерство фінансів надсилає свої рекомендації. Наприклад, скасувати стількито субсидій за такимиот адресами.

"У разі наявності помилки або невідповідності в базах даних ніхто скасовувати виплату не буде. Після верифікації проходить другий етап перевірки. Якщо знайшли якусь підозру або невідповідність, цю інформацію перевіряють, зіставляють і вже тільки після цього ухвалюють рішення", – розповідають у Мінсоці.

За матеріалами

Рекомендуем

Реклама

Вам также может понравиться

Будьте готові та уважні. В українців можуть забрати пенсії: названо перелік причин Підвищення тарифів уже з квітня. Вітренко зробив заяву. Уряд мусить прийняти рішення Лікар Комаровський звернувся до українців: “Вони вам брешуть…Люди, невже ви цього не помічаєте". ВІДЕО “Аналогів в світі немає, вони найкращі”: Гляньте що ВПС Британії годину тому привезли нам в Україну