Home
20 марта 2021 ( Просмотры 325 )
Реклама

"Таке відчуття, що босий ангел ходить по грудях", появилась реакція Яроша на останні новини в Україні

Дмитро Ярош висловив свою підтримку діям влади України щодо боротьби в Україні з проросійськими силами. і закликав не зупинятись.

Із відповідною заявою Командувач Української Добровольчої Армії (УДА)  виступив на своєму акаунті в Facebook.

Влада України почали жорстку боротьбу з проросійськими силами в країні.  Дмитро Ярош підтримав такі дії.  

"Читаєш новини і таке відчуття, що босий ангел ходить по грудях", написав Ярош.  

Ярош відмітив, що його потішили новини про справи ГБР проти лідера "ОПЗЖ" Віктора Медведчука і його оточення, про справу СБУ проти пов'язаної з Медведчуком мережі заправок "Glusco", про створення Центру протидії дезінформації, про Харківські угоди, закриття "каналів Медведчука",  заборону "Партії Шарія" та інше.  

"Насправді, таких дій проти кремлівських угруповань ми чекали від влади дуже давно. І, незважаючи на мотивацію, цей процес однозначно позитивний", відмітив Дмитро Ярош.  

Командир УДА звернувся до Володимира Зеленського із закликом продовжувати процес очищення вищої влади України від агентів впливу Кремля.  

Ярош висунув ідею закрити ті проросійські ЗМІ, які ще залишились в Україні, прийняти закон про колабораціонізм, ліквідувати проросійські політичні сили, відкрити українцям правду про зрив операції "Вагнера", припинити переслідування патріотів.  

"Тоді зможемо сказати, що в тилу у нас більшменш порядок. Можна і в наступ йти. Без жартів, хлопці, молодці!"  пише Дмитро Ярош.  

Також командувач УДА висловив надію, що процес не будуть спускати на тормоз чи повертати назад.

Рекомендуем

Реклама

Вам также может понравиться

Українську школярку запитали чому вона не хоче йти у школу.. Після цієї відповіді вона стала зіркою соцмереж (відео) Вже 15 березня.. Гордон звернувся до українців: "Буде так весело, як не було ще ніколи". Буде нечуване потрясіння Більше ганяти не будуть. На дорогах України має бути порядок. Монастирський повідомив водіїв про нововведення Чоловік дав дублікат ключів свекрусі. А я вирішила поставити камеру в кімнаті...