Home
20 марта 2021 ( Просмотры 131 )
Реклама

Дороге опалення ? Українцям розповіли як зменшити суми у платіжках до п'яти разів

Останнім часом українці дуже переплачують за опалення, однак існує спосіб це змінити.

Дорогою від станції до вашого житла втрачається величезна частка ресурсів. Це і є причиною того, що люди платять значно більше.  Українцям, які проживають у віддалених районах рекомендують встановити індивідуальні котельні. Таким чином можливо значно скоротити суми в платіжках. 

Експерт з питань енергетики та ЖКГ Марія Яковлєва запропонувала провести зонування районів. Суть ініціативи полягає у тому, щоб розподілити їх на ті, де центральне опалення є ефективним, і на ті, де краще перейти на індивідуальне опалення.

Перехід на індивідуальне опалення може знвчно знизити суми в платіжках. Марія Яковлєва наводить такий приклад. Два ОСББ: у Луцьку (10поверховий будинок) та Рівному (9поверховий), які скористалися програмами Фонду енергоефективності та організували комплексну термомодернізацію у своїх будинках.

Вони утеплили стіни будинку, поміняли двері та вікна в під'їздах, встановили лічильники, а також встановили індивідуальні котельні з сонячними батареями і тепловими насосами. Завдяки цьому жителі цих будинків будуть не тільки жити в теплі, а й платити за опалення значно менше

Рекомендуем

Реклама

Вам также может понравиться

Захотіли весняного тепла ?... Ну-ну. Синоптики дали новий прогноз. Не всі будуть задоволені Проблеми з чергами на АЗС зникнуть. Українцям повідомили чудові новини. Домовились з Польщею Помер в Німеччині. Повідомили деталі відходу з життя Леоніда Кравчука Гончаренко звернувся до українців з хорошими новинами: будуть нові санкції РНБО і я знаю проти кого