Home
23 марта 2021 ( Просмотры 1266 )
Реклама

Навіть Зеленський такого не очікував. Українців запитали чи підтримують вони вступ України до ЄС. Результати вражають

Молодь хоче у Європу.

Як показало опитування, чим молодший респондент, тим більший відсоток тих хто підтримає вступ України в Європейський союз.

Соціологи показали результати опитування серед українців, визначивши рівень підтримки вступу України в Євросоюз.  

Вперше за всю історію України, кількість тих, хто підтримує вступ України до ЄС була майже 80%.  


Дакі дані показали інформаційні агентства,після опитування, яке було проведеного в першій половині березня соціологами центру Разумкова.  

79,6% українців підтримують вступ України до Європейського союзу.  

Проти виступило 16,7% опитаних, а 3,7% не визначились.

Варто зазначити, що відсоток прихильників і противників в різних регіонах країни різниться доволі суттєво. Так на Заході (84% і 8% відповідно), в центрі (64% "за", 18% "проти").  На сході 46% проти, 39% "за".  У південній частині України пропорція прихильників і противників однакова (по 42%).  

Соціологи також підмітили: чим респонденти молодші, тим більше серед них тих, хто підтримує вступ України до ЄС.  

Варто відмітити, що улукторат партії "ОПЗЖ" Віктора Медведчука в переважній більшості виступає проти вступу в Євросоюз: 73% прихильників партії, в разі референдуму, проголосують проти.

Рекомендуем

Реклама

Вам также может понравиться

“Аналогів в світі немає, вони найкращі”: Гляньте що ВПС Британії годину тому привезли нам в Україну Підвищення тарифів уже з квітня. Вітренко зробив заяву. Уряд мусить прийняти рішення Віктор Ляшко, який заразився ковідом після вакцинації, перервав мовчання і звернувся до українців Сьогодні українці не впізнали "Леді Ю".. Новий сміливий образ та металеві накладки. Опубліковано фото