Зеленський українцям: "Україна дає здачі ... Медведчук, Коломойський, Порошенко, Ахметов.. ВСІ" ВІДЕО

Просмотры 324 20 марта 2021
Реклама
Напередодні під головуванням президента України Володимира Зеленського провели четверте за останній місяць засідання РНБО.

12 березня Воладимир Зеленский виступив зі зверненням до українців, де пояснив суть останніх рішень РНБО, які "викликали резонанс, підтримку в суспільстві і обурення тих, хто знаходить в рішеннях РНБО свої прізвища і свій бізнес".  

"Коротко, я описав би цей процес трьома словами" Україна дає здачі ". Здачі всім, хто довгі роки бив її, використовуючи її слабкість, відсутність законності, порядку і головне справедливості", сказав Зеленський.  

Президент визнав, що за роки незалежності з'явився клан бізнесменів, які "робили своєю власністю державні ресурси, надра, стратегічні підприємства, трубопроводи та навіть, як з'ясувалося, Конституційний суд України".  

"2 лютого 2021 року було заблоковано діяльність осіб, які вважали нормою вести бізнес на тимчасово окупованих територіях України і фінансувати інформаційні батальйони, які атакували українців залпами брехні", роз'яснив президент.  

19 лютого ввели санкції відносно осіб, пов'язаних з Віктором Медведчуком, і вирішили повернути в держвласність нафтопровід в Прикарпатті.  

Однак влада хоче дізнатися, яким чином підприємцями були отримані ці ресурси.  У зв'язку з цим проведуть "максимально детальний аудит, результати якого представлять суспільству".  

"Що стосується санкцій відносно колишніх власників Приватбанку. Ми підтримуємо це рішення і працюємо над тим, щоб повернути в Україну кошти ... ми бачимо різницю між поняттями великий бізнес і олігархічний клас. А прізвища тут не мають великої різниці: це Медведчук, Коломойський, Порошенко  , Ахметов, Пінчук, Фірташ або будьхто інший ", попередив Зеленський.  

За його словами, він радий допомозі партнерів, але Україна може самостійно приймати рішення, щоб себе захистити і відновити справедливість.  

"Може, хоче і буде. А тим, хто в цьому сумнівається, до наступних засідань РНБО", попередив глава держави.

Джерело

Вам также может понравиться

Захотіли весняного тепла ?... Ну-ну. Синоптики дали новий прогноз. Не всі будуть задоволені Важливе повідомлення від Шмигаля. Швидше ніж Ви думаєте. Тарифи на газ більше не будуть "кошмарити" українців Військові кораблі ВМС США вже увійшли в Чорне море - порт Одеси готовий зустріти. Неймовірні кадри Будьте готові та уважні. В українців можуть забрати пенсії: названо перелік причин