Home
11 марта 2021 ( Просмотры 92 )
Реклама

Батько цієї дівчинки поскаржився на булінг у дитячому садку..Реакція президента не забарилась. Запам'ятають на довго

Появилась реакція президента України на інцидент у дитсадку в Чернівцях. Там батько дівчинки пожалівся на булінг з боку вихователів. Ситуація трпилась тому, що він відмовився здавати гроші на свято 8 березня.


Про це повідомив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук у себе на сторінці у Facebook 10 березня.

Осачук повідомляє, що Маргарита отримала презентацію від президента України і розповіла по секрету про свої мрії. 

"Нехай збуваються, а ми подбаємо про рівність прав не тільки у святковий день", пише Чернівецький мер.Дівчинка отримала у подарунок іграшкову ляльку і подарунковий пакет.


Батько дівчинки подякував чиновнику і висловив надію, що ситуація, яка склалася буде прикладом того, чого робити ні в якому разі не можна. Він висловив надію що даний інцидент дозволить запобігти схожим ситуаціям в дитячих садочках України.


"Коли через черствість дорослих п'ятирічній Маргариті в саду не дісталося на свято рівноправності жінок подарунка, це випадок для оцінки чернівецьких міських керівників", написав Осачук на своїй сторінці в Facebook і опублікував фото зустрічі з Маргаритою та її батьком.Рекомендуем

Реклама

Вам также может понравиться

Шаленні снігопади просто знищують країну.. Вже відомо про 22 жертви. У МВС виступили з заявою Мінськ. Пасажир таксі помітив у салоні георгієвську стрічку і заставив водія її зняти Підвищення тарифів уже з квітня. Вітренко зробив заяву. Уряд мусить прийняти рішення Сьогодні українці не впізнали "Леді Ю".. Новий сміливий образ та металеві накладки. Опубліковано фото