Українські школярі вирішили заспівати гімн Росії... Подивіться чим це закінчилось (відео)

Просмотры 376 13 октября 2021
Реклама
Спочатку школярі з Вишневого під Києвом пишалися своїм вчинком, але згодом двоє з них опублікували вибачення - кажуть, що образити нікого не хотіли.

Під Києвом школярі заспівали гімн Росії і опублікували відео в мережі. Його можна подивитися за посиланням, повідомляє Telegram-канал "Катарсис".

Підлітки навчаються в одній зі шкіл Вишневого Київської області. Спочатку школярі дуже пишалися своїм вчинком, але його побачили інші користувачі і обурилися. Тому кадри, на яких вони виконують гімн країни-агресора, з соцмереж вони поспішили видалити.

У мережі коментатори писали: "Соромно за таких", "Потрібно штрафи батькам величезні давати, тоді тварини зрозуміють", "їх юнацький максималізм створює такі ситуації на тему "ха-ха ми пашутили"".

Двоє зі школярів пізніше опублікували вибачення. Кажуть, що образити нікого не хотіли. Мовляв, на своїх помилках вчаться і подібних витівок більше не допустять. Хлопець навіть готовий був "стати на коліна", щоб його пробачили.

"Я хочу вибачитися, я нікого не хотіла зачепити. Я вчуся на своїх помилках. Слава Україні", - сказала на відео одна зі школярок.

Джерело

Вам также может понравиться

По іншому і бути не могло. Путін знайшов заміну Медведчуку в Україні. Названо імя Повний неадекват.. Київ. Сьогодні посеред білого дня. Раптова стрілнина. Люди втікали хто куди (відео) Обірвалося життя легенди кіно, його фільми знає кожен: “Один з найкращих” ТЕРМІНОВО! Пів години тому у США впав величезний пасажирський літак з людьми всередині. Перші кадри