Home
07 мая 2022 ( Просмотры 1546 )
Реклама

Зеленський поставив завдання ліквідувати черги на заправках. Чого чекати на АЗС

Президент України Володимир Зеленський на нараді 7 травня наголосив на необхідності ліквідації черг на автозаправках. 

За словами першого віцепрем’єрміністра, міністра економіки Юлії Свириденко, триває співпраця з Міністерством закордонних справ для забезпечення нашої країни зеленого коридору для портів Східної Європи. 

Міністр зазначила, що наразі це головне вузьке місце в логістиці постачання палива в країні. 

Таку інформацію повідомляє пресслужба Офісу Президента України. 

Зустріч під головуванням Зеленського проходила на гострі теми у виконавчій владі. 

У зустрічі взяли участь керівник апарату Андрій Єрмак, прем’єрміністр Денис Шмігаль разом з іншими урядовцями. 

Першочерговим завданням є необхідність укладення довгострокових контрактів а також накопичення національних запасів палива.

"Якщо ми подивимося на імпорт, то за останні 5 днів ми ввозимо навіть трохи більше, ніж споживаємо. Європа виявилася просто не готова, але навіть не в частині ресурсу, а в частині логістики. У нас вузьке місце – це порти. Європейські порти. Гданськ, Гдиня, Свиноуйсьце – там пробки", – повідомила Свириденко.

За матеріалами

Рекомендуем

Реклама

Вам также может понравиться

В Карпатах за лижником погнався ведмідь. Все трапилось за секунди. Появилось відео інциденту Батько цієї дівчинки поскаржився на булінг у дитячому садку..Реакція президента не забарилась. Запам'ятають на довго Харків'яни не можуть оговтатись. Журналісти дізнались яку спадщину і кому залишив Кернес Не стримуючи емоцій. Появилась різка реакція Кремля на ініціативу Данилова. Зробити негайно...