Home
20 марта 2021 ( Просмотры 143 )
Реклама

Зеленський вперше відкрито розповів чому гроші з "ковідного фонду" було потрачено на дороги

Розпреділення грошей з фонду

Президент України пояснив, що конкретного Фонду по боротьбі з COVID19 не існувало, а отже і рішення про фінансування з нього Великого будівництва не приймали, передає Кореспондент.


 «Велике будівництво це не тільки дороги, це найголовніша помилка ... За десять місяців ми побудували сотні шкіл, стадіони, майданчики, сади ... Велике будівництво це велика програма ... Частина цієї програми це наші приймальні відділення, в яких будувалася окрема інфраструктура,  і будуються дороги в лікарні.  Тобто багато з цих речей були зроблені і в боротьбі з COVID19 », заявив Глава Держави.

Володимир Зеленський пояснив, що в Україні почали багато різних програм після отримання від Газпрому 3 млрд доларів за рішенням Стокгольмського арбітражу.  Коли починалась пандемія COVID19, всі вони були обмежені.

 «Але потім ми почали розуміти, що (програми ред.) Треба відкривати, і поступово ми відкривали всі програми, а при відкритті ми ставили пріоритети інфраструктура і Велике будівництво ... Не існував просто окремий (ковідний) фонд його не було ... Ковідний  фонд це були всі програми, які об'єднані, і ми просто поставили рамки не можна брати звідти гроші.  Беремо гроші звідти тільки (коли) ми зібралися, сказали, що зараз пріоритет?  Це соціальна допомога.  Раз.  Що далі?  Оновлення техніки скільки можемо, трохи два.  Далі дороги.  Три.  Ось так ми і працювали », додав президент.

Рекомендуем

Реклама

Вам также может понравиться

Є можливість зекономити. На порталі Дія запущено користування новою послугою Захотіли весняного тепла ?... Ну-ну. Синоптики дали новий прогноз. Не всі будуть задоволені В мережі появилось відео яке доказує що Бог насправді існує ТЕРМІНОВО! Тіло знайшли у лісі... На Житомирщині загадково загинула дуууже серйозна жінка