Українських водіїв попередили про небезпеку. Дороги україни засипало снігом

Просмотры 2316 04 января 2022
Реклама
23 листопада Україна побачила перший цього року сніг. В список міст які першими зустрілися з зимою потрапила і столиця України.

Таку інформацію надає пресслужба Українського гідрометцентру на своїй сторінці у Facebook. Жителі Києва, Рівненщини а також Волині показали в мережі відео та фото, як незвично виглядає осіння природа, яку накрило снігом.

"Відразу зазначимо, що сніговий покрив, який іноді може утворитися, буде нетривалим, адже в наступні кілька днів температура підвищуватиметься", – повідомляють метеорологи.

Працівники Гідрометцентру просять воасників авто у цих регіонах бути акуратними, виїжджаючи на трасу. Обстановка на дорозі може сприяти збільшенню ДТП.


Вам также может понравиться

У мopзi Гopлiвku coлigнe nonoвнeння... ЗCУ зpoбuлu okynaнmaм "oчєнь жapka"! Гeншmaб nigmвepgжyє Знаєте що це за черга?! В України з такими людьми немає майбутнього (ВІДЕО) Щ0йн0! I2:25... У Зeлeнcьkorо зgaлu нepвu i вiн вcьorо ogнuм cлoвoм onucaв cвoє cmaвлeння gо nymiнa: "gля мeнe вiн...". BIДEO Морози і шквали. Про тепло можна забути. Авторитетний синоптик розповів чого чекати у квітні