All News
11 мая 2022 ( Просмотры 827 )
Реклама

Кабмін спростив правила отримання водійського посвідчення. Більше не потрібно...

Вчора 10 травня Кабмін ухвалив постанову, а саме «Про підготовку водіїв та державну реєстрацію транспортних засобів під час дії воєнного стану в Україні». Вона передбачає деякі нововведення. 

Українці, які тимчасово поміняли місце проживання, незалежно від того, куди саме здають теоретичні іспити, можуть скласти практичні іспити в будьякому із сервісних центрів МВС, а також отримати посвідчення водія в іншому місті, де б вони не були. Теоретична підготовка водіїв тепер можлива за допомогою інформаційнокомунікаційних засобів (Viber Skype і т.д.)

Час навчання для водіїв категорій B і C1, C, C1E, CE скорочено за рахунок скорочення теоретичної частини до 20%. 

Нова постанова Кабміну також передбачає, що свідоцтва про реєстрацію ТЗ, видані на вимогу власника транспортного засобу, можуть бути повернуті особам, які виїжджають за кордон, на протязі десяти днів з моменту повернення зза кордону до будьякого сервісного центру Міністерства внутрішніх справ.

Рекомендуем

Реклама

Вам также может понравиться

Накривайте городину... Синоптики попередили про заморозки в Україні Військові кораблі ВМС США вже увійшли в Чорне море - порт Одеси готовий зустріти. Неймовірні кадри Польща випустила марку із Зеленським вартість 3300 гривень. Їх розкупили за кілька годин Віктор Ляшко, який заразився ковідом після вакцинації, перервав мовчання і звернувся до українців