УКРАЇНА
13 октября 2021 ( Просмотры 1002 )
Реклама

“У нього є сім’я”: в мережі напали на Скороход, яка шокувала своїм вчинком після похорону Полякова

Ганні Скороход співчувають, але просять її прибрати з профілю фото одруженого Антона Полякова

Народний депутат Ганна Скороход оновила фото своєї сторінки в “Фейсбуці”, змінивши його на чорно-білий портрет раптово померлого від гострої коронарної недостатності нардепа Антона Полякова. Вчинок політика, яка, як підтвердили в поліції, жила з офіційно одруженим Поляковим в Києві, оцінили не всі.

Судячи по сотнях коментарів під фотографією в “Фейсбуці”, більшість інтернет-користувачів шоковані смертю 33-річного чоловіка.

Профіль Анни Скороход в "Фейсбуці"
Профіль Анни Скороход в “Фейсбуці”

Багато людей пишуть, що теж оплакують нардепа, смерть якого — втрата для української політики. Люди кажуть, що Поляков був простим у спілкуванні й справді допомагав українцям.

Українці сумують після смерті Антона Полякова
Українці сумують після смерті Антона Полякова

Втім, деякі застосували відносно Анни грубі висловлювання і не зрозуміли, навіщо вона виставила його фото в своєму профілі.

Хейтер на сторінці Скороход
Хейтер на сторінці Скороход

Інші співчувають нардепу, яка, за чутками, вагітна, однак радять прибрати фотографію Полякова, так як у нього є офіційна сім’я.

“Викликаєте непотрібні думки і у нього є сім’я. Не думаю, що їм приємно”, — пишуть в “Фейсбуці”.

Реакція на роман Полякова та Скороход
Реакція на роман Полякова та Скороход

Треті все ж підтримують Скороход, цікавлячись її здоров’ям, і закликають бути сильною заради сина (народився в цивільному шлюбі з бізнесменом Олексієм Аляніним).

Рекомендуем

Реклама

Вам также может понравиться

Гордон про “Слугу” Третьякову: “Кoшмap, ви бачили, що вона вчудила? Жeнiть її дo чopтoвoї мaтepi! Вoнa нe гiднa нocити звaння дeпутaтa, вoнa йoгo диcкpeдитує” Взяли "крупну шишку" на гарячому прямо у день призначення.. Одеса. Годину тому... Просто на голову не налазить На фоні загострення коронавірусу оголошено про початок нової смертельної епідемії Непоправна втрата для всіх. "Люблю, плачу", - щ0йно повідомили про смерть великого українця