Звинувачення в держзраді та обшук в квартирі. Медведчуку не залишили вибору. Історія з його каналами набирає новий обертів

Просмотры 332 24 февраля 2021
Реклама
В держзраді звинуватили політичного експерта Юрія Дудкіна, який є частим гостем на каналах Медведчука. Силовики провели обшук у його квартирі.

Політичного експерта Юрія Дудкина, який активно працював на каналах Віктора Медведчука, сьогодні з ранку звинуватили в державній зраді перед проведенням обшуку в його квартирі, повідомляє Діалог.UA.  

Про це він повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Дудкін активно підтримував проросійську опозицію протягом останніх років і не приховував своєї підтримки Путіна.  Революцію Гідності він називав "державним переворотом" фашистів, які скинули законну владу Януковича.  

"У мене обшук, звинувачення в державній зраді", написав він у соцмережі.  

Також він опублікував відео з камери мобільного телефону, на якому силовики перед проведенням обшуку зачитують Дудкину його права.  

Подробиць щодо обшуку у Дудкіна жодне з правоохоронних відомств поки не повідомило.  

"Політичний експерт Юрій Дудкін, який був частим гостем ефірів" 112 ", NewsOne і" ЗІК ", заявив про обшуки у себе вдома. Йому інкримінують державну зраду", повідомляють інформаційні агентства.

Вам также может понравиться

Весь спітнів і почав труситись. Вакцинація чоловіка з Португалії потрапила на відео.. Переборов себе Чоловік дав дублікат ключів свекрусі. А я вирішила поставити камеру в кімнаті... "Таке відчуття, що босий ангел ходить по грудях", - появилась реакція Яроша на останні новини в Україні Простіше нікуди... Нарешті хороші новини. У Кабміні підготували сюрприз українцям. Прозвучала заява