Вступ України в НАТО. У Кабміні зробили заяву. Названо терміни

Просмотры 961 04 января 2022
Реклама
Не перший рік йде мова про членство України в НАТО.

Вчора на телепрограмі "Право на владу" появився коментар віцепрем'єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної. Вона повідомляє, що рівень професійності ЗСУ вже визнали всі країни НАТО.

Україна очікує отримати  план дій щодо членства в НАТО вже найближчим часом.  відмітила, що тільки від поведінки України буде залежити те, коли саме наша держава отримає членство в альянсі. 

Колишній міністр закордонних справ Павло Клімкін вважає, що Україна може отримати членство в НАТО вже приблизно через 10 років.

Для цього Україні потрібно зробити чимало. Так, Ольга Стефанішина підмітила, що необхідно провести реформи та працювати зі столицями країнчленів НАТО. 
І уряд і парламент зараз працює над реформами.

Також віцепрем'єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції говорить, що зміни, які зараз потрібні нашій державі це реформи оборонних закупівель, служб внутрішньої безпеки, Служби безпеки України, а також зміни відносно верховенства права, сектора безпеки і оборони.

Відео 
За матеріалами

Вам также может понравиться

Помер в Німеччині. Повідомили деталі відходу з життя Леоніда Кравчука Гончаренко звернувся до українців з хорошими новинами: будуть нові санкції РНБО і я знаю проти кого Що означає відміна державного регулювання вартості пального та яких цін очікувати на АЗС Повернути у власність України! Це увійде в історію: РНБО прийняли вражаюче рішення