Home
10 мая 2022 ( Просмотры 1926 )
Реклама

Проблеми з чергами на АЗС зникнуть. Українцям повідомили чудові новини. Домовились з Польщею

Мінекономіки знайшло рішення проблеми з бензином на українських АЗС. Найближчим часом в Україну поставлять бензин та інші види палива, за словами керівника відомства Юлії Свириденко за підсумками форуму з польськими колегами. 

"Зараз Польща може виступати великим транзитером палива для України, забезпечуючи надходження понад 200 тисяч тонн продукції щомісяця. За останній місяць обсяг надходжень ледь склав 60 тисяч тонн", повідомила віцепрем'єр.

За словами Свириденко, налагодження постачання палива з Польщі в Україну найближчим часом призведе до зникнення черг на АЗС.

"Також для збільшення відвантажень синхронізували графіки роботи нашої "Укрзалізниці" і польської PKP, які тепер в оперативному режимі можуть миттєво вирішувати проблемні питання", говорить міністр економіки.

За матеріалами

Рекомендуем

Реклама

Вам также может понравиться

Зеленський - українцям: "Україна дає здачі ... Медведчук, Коломойський, Порошенко, Ахметов.. ВСІ" ВІДЕО Захотіли весняного тепла ?... Ну-ну. Синоптики дали новий прогноз. Не всі будуть задоволені Важливе повідомлення від Шмигаля. Швидше ніж Ви думаєте. Тарифи на газ більше не будуть "кошмарити" українців “Аналогів в світі немає, вони найкращі”: Гляньте що ВПС Британії годину тому привезли нам в Україну