Home
10 мая 2022 ( Просмотры 1946 )
Реклама

Проблеми з чергами на АЗС зникнуть. Українцям повідомили чудові новини. Домовились з Польщею

Мінекономіки знайшло рішення проблеми з бензином на українських АЗС. Найближчим часом в Україну поставлять бензин та інші види палива, за словами керівника відомства Юлії Свириденко за підсумками форуму з польськими колегами. 

"Зараз Польща може виступати великим транзитером палива для України, забезпечуючи надходження понад 200 тисяч тонн продукції щомісяця. За останній місяць обсяг надходжень ледь склав 60 тисяч тонн", повідомила віцепрем'єр.

За словами Свириденко, налагодження постачання палива з Польщі в Україну найближчим часом призведе до зникнення черг на АЗС.

"Також для збільшення відвантажень синхронізували графіки роботи нашої "Укрзалізниці" і польської PKP, які тепер в оперативному режимі можуть миттєво вирішувати проблемні питання", говорить міністр економіки.

За матеріалами

Рекомендуем

Реклама

Вам также может понравиться

Macшmaбнuй злoм pociйcьkux TB-kaнaлiв: y Kpuмy, Kpacнogapi mа Бiлropogi вucmynaє Зeлeнcьkuй – вigeо Зеленський вперше відкрито розповів чому гроші з "ковідного фонду" було потрачено на дороги "Бої за Буковель". Під вечір ситуація загострилась. Поліція закриває курорт. Місцеві протестують. Людей не злічити (відео) Мінськ. Пасажир таксі помітив у салоні георгієвську стрічку і заставив водія її зняти